Ось який вигляд матиме штаб-квартира музичної компанії Jam в Києві

План київської штаб-квартири Jam представив Дмитро Аранчій, засновник архітектурної агенції Aranchii Architects, яке працювало над проєктом. Jam — найбільша мережа музичних магазинів в Україні, яка працює з 2003 року

Триповерхову будівлю планують звести на вулиці Великій Кільцевій.

Створюючи візуальну складову будівлі, архітектори надихались патерном рояльних клавіш: панелі на фасаді поділили на три зони, завдяки чому створили візуальний градієнт від непрозорого до прозорого.

Будівлю біло-сірого кольору також облаштують прозорими торцями з обох боків, а всередині — атріумом, що «додаватиме легкості та візуального зв’язку між поверхами».

В штаб-квартирі розмістять шоурум музичних інструментів, концертний хол, гітарний сервіс, а також офісні та складські приміщення.

Крім того, будівля отримає дах, який можна буде експлуатувати як окремий простір, та підземну зону, в якій розташуються багатофункціональні зали / укриття, студія звукозапису та навчальні класи.

«Радий, що складність і масштаб наших проєктів зростає, крок за кроком наближаючи Україну до high-end рішень в архітектурі», — прокоментував проєкт Дмитро Аранчі.

В лютому британське архітектурне бюро Zaha Hadid Architects представило генеральний план павільйонів для Expo 2030 в Одесі. Місто подало заявку на проведення Всесвітньої виставки у вересні 2022 року — подія має відбутися у квітні-жовтні 2030 року, а її темою назвали «Відродження. Технології. Майбутнє».

Загальна площа забудови — 80 тисяч квадратних метрів, розташувати павільйони пропонують у полях зрошення біля Хаджибейського лиману. Вартість проєкту оцінюють у 1,3 мільйона євро, розробило його Zaha Hadid Architects безоплатно.

Докладніше про проєкт ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis