Activision Blizzard показали геймплей Diablo Immortal

У 20-хвилинному ролику показали, який вигляд матиме ігровий процес Diablo Immortal на ПК та смартфоні. Також користувачам продемонстрували можливості всіх класів персонажів й кілька локацій, у тому числі з пастками. Відео вийшло з коментарями провідного контент-дизайнера Diablo Immortal Скотта Бергеса і старшого гейм-дизайнера Джо Грабба. Реліз гри відбудеться другого червня

Diablo Immortal — перша гра франшизи Diablo створена для мобільних пристроїв і при цьому самостійний проєкт. Її сюжет розгортатиметься між подіями Diablo 2 та 3. Розробники, студія Netease з Гонконгу, охопили відрізок часу протягом кількох десятиліть й використали вже наявних персонажів.

Користувачі зможуть грати за шість класів персонажів, кожен з яких матиме свої вміння та навички. Обирати можна з-поміж чарівника, мисливця за демонами, варвара, монаха. Хрестоносця та некроманта. У залежності від персонажа змінюватиметься стиль гри та рівень складності. 

Завдяки мультиплеєру в Diablo Immortal можна грати з друзями чи колегами. 

У Blizzard зазначають, що збираються розвивати передусім мобільну версію Diablo Immortal.

«Думаю, більшість користувачів гратиме Diablo Immortal на ПК, але якось прийде той момент, коли їм доведеться завітати до родичів на обід на честь Дня подяки. Тоді вони завантажать гру на смартфон, запустять її та скрикнуть від подиву. Так, вони все одно надаватимуть перевагу Diablo Immortal на ПК, але зрештою оцінять портативність мобільних пристроїв», прокоментував гейм-директор гри Уаятт Ченг. 

Гра вийде на пристроях з операційними системами iOS та Android, а також на ПК.

https://twitter.com/DiabloImmortal/status/1518553373477412866

Українська студія GSC Game World відновила роботу над S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl після переїзду до Чехії. Про релокацію команди до Праги стало відомо наприкінці березня. У тому ж місяці GSC Game World змінила Chernobyl у назві гри на українську транслітерацію  Chornobyl.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis