Кейт Буш прокоментувала популярність Running Up That Hill. Трек 1985 року став лідером чарту iTunes завдяки новому сезону Stranger Things

Британська співачка опублікувала на своєму сайті спеціальний лист, пише The Guardian. Вона назвала першу частину нового сезону «Дивних див» «фантастичною та захопливою», а також подякувала фанатам шоу за «нове життя» для її треку Running Up That Hill, який вийшов у 1985 році.

Завдяки серіалу ця композиція Буш вперше потрапила до чарту iTunes, зайнявши там перше місце, а також зайняла 106 позицію в топ-200 пісень на Spotify — її прослухали більш ніж мільйон разів

«Завдяки юним фанатам “Дивним дивам” Running Up That Hill увірвався у світові чарти, а також у топ-10 британських хіт-парадів. Це так захопливо! Дякую кожному, хто підтримував пісню. Я, затамувавши подих, чекаю на решту серій сезону у липні», — написала Буш.

До британських чартів Running Up That Hill повертався у 2012 році — тоді сплеск популярності треку стався завдяки тому, що він прозвучав під час церемонії закриття Олімпіади у Лондоні.

Премʼєра перших семи епізодів четвертого сезону «Дивних див» відбулася 27 травня на Netflix. Ще дві серії вийдуть 1 липня.

Пісня Буш Running Up That Hill, реліз якої відбувся в 1985 році, вперше потрапила до чарту iTunes та зайняла там перше місце після прем’єри четвертого сезону серіалу «Дивні дива» (Stranger Things27 травня — пісня стала одним з його саундтреків.

Running Up That Hill — одна з улюблених композицій Макс Мейфілд, роль якої грає акторка Седі Сінк. На початку першої серії сезону вона звучить у навушниках Макс, яка йде коридором школи, а через декілька епізодів знову грає в момент, коли героїня Седі намагається пережити втрату близької людини.

Пісня Кейт Буш також зайняла 106 позицію в топ-200 пісень на Spotify — її прослухали більш ніж мільйон разів, та ввійшла до рейтингу 50 найпопулярніших треків Spotify у Великобританії.

Крім того, повний альбом саундтреків до четвертого сезону «Дивних див» займає п’яту позицію в чартах альбомів iTunes. До нього ввійшли пісні The Beach Boys, The Cramps, Talking Heads, Елли Фіцджеральд та Луї Армстронга, а також гурту KISS. 

Пісня Running Up That Hill ввійшла в пʼятий альбом Кейт Буш Hounds of Love. Першочерговою назвою треку була A Deal with God («Угода з Богом»), що відсилає до одного з рядків композиції, проте пізніше лейбл Буш замінив її, щоб не ускладнювати просування через релігійну прив’язку. 

Running Up That Hill вважають однією з найкращих робіт за кар’єру Кейт Буш. Після релізу сингл зайняв третє місце в UK Albums Chart — музичний топ-чарт Великобританії, та 30 місце в чарті Billboard Hot 100.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis