«Клубу на Кирилівській» — чотири роки. А це чотири знакових сети, за версією його команди

За чотири роки ∄ став одним із ключових гравців на локальній електронній сцені та чи не найвідомішим у світі українським клубом. Проте лише вечірками команда проєкту не обмежились: запустили лейбл Standard Deviation, на якому випускають музику, зіни та мерч, провели серію лекцій, показів, виставок і концертів (найсвіжіший формат — MIASMA OF THE REAL), заснували благодійний фонд K41 Community Fund, мета якого підтримувати як спільноту, так і волонтерів і військових, що протистоять російській агресії, а також стали одними з ініціаторів створення об’єднання київських клубів та фестивалів UNight.

Відкриття основного простору клубу в будівлі колишньому пивзаводу і танцполу Ground Floor відбулося 21 листопада 2019 року. Хоча вечірки на території ∄ відбувались і раніше — приблизно пів року івенти проводили на локаціях Basement (це справді був танцпол у великому підвальному приміщенні) та в Garden, тепер відомому як Community Cafe Garden, де, зокрема, базується 20ft Radio. З моменту відкриття в ∄ запустили простір Concert Hall, танцполи Glass Tower, уже знаковий Backyard просто неба, а також головний і найбільший — Second Floor.

На честь свого чотириріччя ∄ проведе дводенну подію 18–19 листопада, під час якої збиратимуть гроші на придбання дронів DJI Mavic 3 для 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. У лайнапі — 14 артистів, серед яких резиденти Nastya Vogan та Recid, нові імена української сцени, а також три іноземці — BJARKI, ALINKA та Phase Fatale — які зіграють b2b з локальними артистами. Напередодні події DTF Magazine попросив команду клубу обрати чотири знакових сети, які звучали в стінах клубу за час його існування


«Нам було складно обрати лише чотири сети, адже визначних та особливих виступів було набагато більше і не всі вони є на нашому SoundСloud, — кажуть в ∄. — Але ось ті особливі сети і водночас моменти (в довільному порядку), які запам’яталися нашій команді за ці чотири роки»

1. Recid


завершальний сет вечірки на Backyard 5 червня 2021 року

«Цей сет від нашого резидента, мабуть, є репрезентацією ідеальної вечірки на Backyard. Це була справді чарівна сонячна неділя, а під вечір почався дощ. Дощ ставав дедалі сильнішим і сильнішим, а всі продовжували танцювати. Усі присутні того дня запам’ятали цей сет від Recid назавжди»

2. M.E.S.H.


завершальний сет з торішнього дня народження клубу, 2022

«M.E.S.H. — давній приятель клубу. І він перший закордонний диджей, який приїхав до нас грати після початку повномасштабного вторгнення. Це був період блекаутів і постійних ударів по Києву. І це була наша перша масштабна вечірка, протягом якої світло зникало кілька разів, але атмосфера в клубі була справді особливою. Як і завершальний сет від M.E.S.H. Сам він згодом сказав, що це був найкращий і найпамʼятніший сет за всю його кар’єру»

3. Solid Blake


сет на старій локації з першого року існування клубу

«Сет, що навіює ностальгію за самим початком нашої подорожі, задовго до того як з’явилися Ground Floor, Backyard і Second Floor. Це також один з улюблених сетів нашої шеф-кухарки»

4. CEM


сет з другої вечірки після відкриття клубів після локдауну

«Цей сет нагадує про важкий для всіх нас період, який поставив перед клубом багато випробувань. Це час пандемії, а також тих самих масок зі смайлом, що стали символом нашої спільноти. А ще це один з улюблених сетів нашого бар-менеджера»

+4 мікси


записані спеціально для DTF Magazine MIX артистами, які виступатимуть на події на честь чотирьохріччя клубу 18-19 листопада. Більше міксів — на нашому SoundCloud DTF.

  

Цієї осені ∄ спільно з брендом PIECEOFSHIRT створили мерч клубу. Це футболки Respect My Borders у двох кольорах, в ключові особливості дизайну — фраза Respect My Borders як одне з ключових правил клубу (її також ставлять у вигляді печатки усім відвідувачам ∄) та жовтий смайл.

 Докладніше про клуб «Клубу на Кирилівській» ми розповідали тут, тут і тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis