Prometheus відкрили безплатний курс з розробки БПЛА

Освітня платформа Prometheus спільно з проєктом Victory Drones Фонду Dignitas розробили навчальний курс «Інженер БПЛА». Про це повідомив співзасновник Prometheus Іван Примаченко

Програма курсу передбачає знайомство з різними видами БПЛА, способами їх застосування, ремонту та технічного вдосконалення. Також на курсі навчатимуть основ аеродинаміки та метеорології.

«Через війну з рф тема підготовки інженерів-конструкторів та розвитку галузі БПЛА загалом надзвичайно актуалізувалася. Нині це один із ключових чинників, що безпосередньо наближає нас до перемоги та дає змогу зберегти безліч життів. Там, де немає дронів, розхідним матеріалом стають люди», — пояснюють у Prometheus.

Програму занять розробляла команда фахівців проєкту Victory Drones — науковці та військові, що мають досвід використання дронів у зоні бойових дій. Також до створення курсу долучилися викладачі Національного Авіаційного Університету та інженерної школи Dream Ukraine.

В описі програми йдеться, що вона розрахована на «українців, які прагнуть опанувати нові навички, отримати практичні знання», a також військових, які «втратили кінцівки і готові повернутися до допомоги фронту, працюючи в інженерії».

Курс складається з трьох модулів:

— Теоретична база: основи аеродинаміки, метеорології та типи БПЛА;
— Будова БПЛА та особливості використання;
— Поломки та ремонт БПЛА.

Зареєструватися на курс «Інженер БПЛА» можна на сайті Prometheus. Заняття почнуться 24 листопада 2023 року.

Prometheus уже запускав курси, що враховують потреби воєнного часу — навчання з цифрової безпеки, психологічної та медичної допомоги. До розробки деяких програм освітня платформа залучала благодійний фонд «Повернись живим», мережу просторів для ветеранів Veteran Hub та центр підготовки до військової служби Askold.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis