Режисер «Залягти на дно в Брюґґе» зняв ще один фільм з Коліном Фарреллом та Бренданом Глісоном

Ірландський драматург та режисер Мартін Макдона («Сім психопатів», «Три білборди за межами Еббінга, Міссурі») зняв свій четвертий повнометражний фільм — «Банши Інішерина» з Коліном Фарреллом та Бренданом Глісоном у головних ролях. Премʼєра стрічки відбудеться на Венеційському кінофестивалі, де стрічка братиме участь в основному конкурсі  

Сценарій «Банши Інішерина» написав Макдона — він заснований на його новій пʼєсі. Стрічка розповідає про події, що відбувалися на вигаданому острові Інішерин у 1923 році, під час Громадянської війни в Ірландії.

Головний герой — чоловік на імʼя Порік (Колін Фаррелл), який живе простим, щасливим життям: ходить до пабу, піклується про свого ослика Дженні, навідується у гості до сестри Шивон та її чоловіка Колма. Порік вважає Колма своїм другим, але одного разу той розриває стосунки, аргументуючи це тим, що Порік йому більше не подобається.

Зняли фільм в Ірландії — вперше у карʼєрі Макдона. За словами режисера, він хотів зробити фільм «таким красивим наскільки це можливо», а також змусив акторів розмовляти з ірландським акцентом початку 20 сторіччя.

Фаррелл, Глісон та Макдона вже працювали разом над стрічкою «Залягти на дно у Брюґґе» (2008).

У світовий прокат «Банши Інішерина» має вийти у жовтні 2022 року.

Три пʼєси Макдона в українському прикладі — «Королева краси з Лінана», «Людина-подушка» та «Усікновення руки в Спокані», виходили друком у «Видавництві Анетти Антоненко».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis