В магазинах Gucci почали приймати криптовалюту

Видання WWD пише, що у травні Gucci почав приймати оплату у криптовалюті у п’яти магазинах в США. Тепер розрахуватися цифровою валютою можна буде майже у 70% магазинів італійського бренду на території США — систему планують впровадити протягом цього тижня

Криптоплатежі в магазинах Gucci здійснюються за посиланням з QR-кодом, яке надсилають клієнту на електронну пошту. Відсканувавши код, покупці можуть здійснити оплату зі свого криптогаманця. Крім того, розрахуватись криптовалютою можна за допомогою NFC-зчитувача, розміщеного у обраних магазинах.

Команда бренду впровадила оплату на основі технології блокчейну в партнерстві з платформою для криптовалютних платежів BitPay, а платежі приймаються через ApeCoin — одну з найбільших NFT-екосистем, до якої входять відомі колекції незмінних токенів. Gucci став першим брендов, що прийняв ApeCoin в якості одного зі способів оплати. 

Завдяки цьому покупці наразі можуть оплатити покупку однією з понад 10 криптовалют, серед яких Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Wrapped Bitcoin, Litecoin, Shiba Inu, декілька видів стейблкоінів, прив’язаних до долару США, а також «мемною» криптовалютою Dogecoin.

Віртуальні кросівки Gucci за ціною кави: чому бренди повірили у метавсесвіт

ApeCoin — це токен, історія якого почалась з NFT-колекції Bored Ape Yacht Club, що складалась з 10 тисяч зображень мавп. Тепер власники ApeCoin можуть робити покупки з використанням криптовалюти в мережах, торгових точках та за допомогою сервісів, що співпрацюють з BitPay, а також переводити цифрові токени в готівку за допомогою картки BitPay, обмінювати їх чи збирати власну колецію.

 

NFT-токен – це запис у блокчейні. Він дозволяє купувати та продавати право власності на унікальні цифрові предмети та відстежувати, кому вони належать, за допомогою блокчейну. NFT означає «незамінний токен» і технічно він може містити щось цифрове, включаючи малюнки, анімовані GIF-файли, пісні або елементи у відеоіграх.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis