Gorsad Kyiv увійшов до списку 100 нових визначних творців фешн-контенту від PhotoVogue

Платформа PhotoVogue представила список «100 нових визначних творців візуального фешн-контенту» (The 100 Next Great Fashion Image Makers). До нього внесли українську артгрупу Gorsad Kyiv

This publication is also available in English

У квітні цього року PhotoVogue запустив open-call для творців фото- та відео-контенту. Подати заявку на участь могли всі охочі художники старше 18 років.

Команда платформи отримала роботи від 3000 фотографів зі 121 країни світу. З 30 тисяч зображень представники видавництва Condé Nast та експерти з візуального контенту обрали 100 кращих робіт, серед яких опинилась фотографія Віктора Васильєва з Gorsad Kyiv.

Надалі всі фотографії зі списку The 100 Next Great Fashion Image Makers зберуть в єдину відеоінсталяцію. Її представлять на фестивалі PhotoVogue, який пройде з 17 по 20 листопада в Мілані.

Gorsad Kyiv відповідають на 31 питання DTF Magazine

В PhotoVogue пояснили, що мета їхнього проєкту — репрезентувати художників з різних країн світу та, тим самим, створити більш «інклюзивне, етичне та справедливе середовище».

Переглянути інші відібрані роботи можна на сайті.

В червні Gorsad Kyiv та скейтбордингова команда WERUSH представили спільну партію з 50 скейтбордів, на які нанесли фотографії артгрупи. Докладніше про колаборацію ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis