В Києві відкриють виставку «Миколаївської Молодої Фотографії»

З 20 жовтня по 13 листопада в київській галереї Dymchuk Gallery працюватиме виставка MYPH («Молода Миколаївська Фотографія»), присвячена однойменній миколаївській школі концептуальної та арт-фотографії. Її у 2018 заснував  фотограф Сергій Мельниченко

В Dymchuk Gallery відзначили, що за чотири роки існування MYPH стала повноцінним ком’юніті, яке об’єднує понал 100 українських митців. Головною метою школи є «розширення і збагачення розуміння сучасної фотографії», а її основна  місія школи — не лише навчати молодих авторів, а й допомогати у просуванні та популяризації робіт випускників школи.

За чотири роки існування MYPH організувала та взяла участь у понад двадцяти проєктах (виставках, фестивалях, ярмарках тощо) в Україні, Польщі, Італії, Франції, Австрії та Південній Кореї.

На виставці у Dymchuk Gallery представлять роботи митців MYPH, які на початку війни продавали для збору коштів на потреби ЗСУ та гуманітарну допомогу. З 24 лютого Сергій Мельниченко та студенти зібрали на продажі власних фотографій більш ніж 750 тисяч гривень.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DYMCHUK GALLERY (@dymchukgallery)

Під час виставки також відбудеться презентація книги MYPH видавництва «Родовід», представлена у серпні цього року.

Книга стала першим виданням, присвяченим фотошколі MYPH, та зібрала в собі фотографії 60 авторів. Їх доповнили інтервʼю з фотографами, які поділилися своїми пошуками, думками та мріями.

Докладніше про книгу ми розповідали в нашому матеріалі.

Сергій Мельниченко — фотограф з Миколаєва, член «Українською фотографічної альтернативи» та засновник MYPH.

Автор фотосерії Behind The Scenes («За кулісами») про китайських танцівниць у нічному клубі. Вона принесла йому перемогу у номінації «Новачок» (Newcomer) міжнародного фотоконкурсу Leica Oskar Barnack Award, а згодом стала дебютною фотокнигою.

Від гніву до сорому: 8 емоцій у роботах фотографа Сергія Мельниченка

Ще один відомий проєкт Мельниченко — «Шварценеггер — мій кумир». Це серія про закоханих у спорт молодих хлопців, які перетворюють своє підліткове хобі на життєвий орієнтир. Її також видали окремою книгою.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis