Вийшой восьмий епізод нашого подкасту. У ньому розповідаємо про Біллі Айліш

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми продовжуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди. У восьмому епізоді розповідаємо про 18-річну співачку Біллі Айліш

 Епізод вже можна послухати на платформах Apple Podcasts, Spotify та Google Podcasts.


008. Що треба знати про Біллі Айліш — головну поп-зірку року 

Біллі Айліш — один з наяскравіших прикладів того, як виконавці отримують світову славу та контракти з великими лейблами завдяки SoundCloud. Вона почала кар’єру з треку, написанного братом, а тепер на рахунку співачки два студійні альбоми, тріумф на головні музичній премії — «Греммі», саундтрек до 25-го фільму про Джеймса Бонда та десятки мільйонів шанувальників у соцмережах.  

Розповідаємо, як завдяки нестандартній поп-музиці та щирості Біллі Айліш стала кумиром та героїнею свого часу.  

Детальніше про випуск: 
  • Ким мріяла стати Біллі до початку музичної кар’єри?
  • Як про Біллі Айліш дізнались мільйони?
  • Чим звучання співачки відрізняється від звичайної поп-музики?
  • Чому образ Біллі вважають депресивним та як це пов’язано з її особистим життя
  • Чому стиль співачки стал ледве не головною причиною її конфліктів з фанатами?
  • Та що підштовхнуло її до думки про самогубство?
  • За що музичні критики хвалили When We All Fall Asleep, Where Do We Go, дебютний альбом Айліш?


 Звісно ж, представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його автором став Дем’янюк Олексій. Завантажуйте кавер вже зараз.

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до 12:00 18 серпня. Правила участі — читайте тут


Також ми визначили нового переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — @ohhhh_jenny. Правильна відповідь на запитання з п’ятого подкасту — Берні Сандерс.

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

У першому випуску ми вже розповіли історію створення технологічного бренду Acronym, а у другому говорили про особистості репера Tyler, The Creator, у третьому познайомили з брендом Comme des Garçons, а в четвертому — з музикантом та актором Дональдом Гловером, п’ятий присвятили дизайнеру Рафу Сімонсу, шостий — Джоні Хіллу, а сьомий — бренду Balenciaga.  

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis