DTF Magazine та ARARAT презентують другий онлайн-кінофестиваль

Торік DTF Magazine разом з ARARAT започаткували традицію онлайн-кінофестивалю, що відкриває доступ до прем’єр знакових фільмів на нашій платформі. Розпочавши з короткометражних хітів українських режисерів, цього року ми переходимо до міжнародного повного метру.

До програми ввійшли 5 документальних хітів, об’єднаних історією з меседжем «creating art» — все про те, що відбувається на бекстейджі в сучасному мистецтві, снікер-культурі, фотографії, хореографії і навіть в онлайні навколо мемів. Щодня з 1 до 5 грудня разом з ARARAT ми презентуватимемо новий фільм, який ви можете вільно подивитись до 24 грудня. 


ПРОГРАМА КІНОФЕСТИВАЛЮ

   1—20 грудня


«НЕМОЖЛИВИЙ ПРОЄКТ»

An Impossible Project, 2020 / Австрія, Німеччина

Режисер: Єнс Мойрер.  |  Хронометраж: 1 год 39 хв.

Фільм демонструється за підтримки ARARAT Akhtamar

Ексцентричний колишній біолог Флоріан Капс має божевільну ідею — викупити та реанімувати останню фабрику Polaroid, яка закрилася 2008 року. Спершу він зазнає невдачі, але шукає натхнення серед прихильників аналогового світу у Кремнієвій долині. Флоріан розпочинає «Неможливий проєкт» з каліграфами, любителями вінілу та фанатами плівки, щоб врятувати завод. Стрічку зняли на 35-міліметрову камеру та записали для неї оркестровий саундтрек відразу на диск, щоб наміри головного героя римувалися з естетикою фільму.

ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН

   2—21 грудня


«МАЙКЛ ТА ЙОГО “ДЖОРДАНИ”»

One Man and His Shoes, 2020 / Великобританія

Режисер: Ємі Баміро.  |  Хронометраж: 1 год 23 хв.

Фільм демонструється за підтримки ARARAT «Ані»

1985 року Nike і майбутня зірка NBA Майкл Джордан випускають знакові Air Jordan I — кросівки, що змінять правила гри і без яких важко уявити сучасну американську культуру. За підрахунками Forbes, щорічно Jordan Brand приносить Nike понад три млрд доларів. Фільм «Майкл та його “Джордани”» досліджує соціальне й культурне значення Air Jordan та показує (і не завжди з комплементарної сторони), як маркетингові стратегії створили навколо бренду справжню імперію. Щоправда, і Nike, і Jordan утримались від коментарів.

ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН

   3—22 грудня


«НІШТЯК, ЧУВАЧЕ»

Feels Good Man, 2020 / США

Режисер: Артур Джонс.  |  Хронометраж: 1 год 32 хв.

Фільм демонструється за підтримки ARARAT Apricot

Створюючи жабку-мем Пепе, художник і коміксист Метт Ф’юрі Створюючи навіть не міг уявити, наскільки масштабним виявиться його творіння. Після першої появи в мережі вона стала символом спершу депресії, а потім символом руху альт-правих і підтримки Дональда Трампа. Метт вирішує забрати те, що належить йому, і розпочинає боротьбу з інтернет-тролями за авторство Пепе. Захоплива історія про феномен і впливовість мемів.

ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН

    4—23 грудня


«ЯКБИ ЦЕ БУЛА ЛЮБОВ»

If It Were Love, 2020 / Франція

Режисер: Патрік Шіа.  |  Хронометраж: 1 год 22 хв.

Фільм демонструється за підтримки ARARAT Coffee

15 молодих танцівників зібрались у трупу Crowd і їдуть разом у тур. Вони переосмислюють танець балерини Жизель В’єн про французьку рейв-сцену 1990-х і поступово будують між собою все інтимніші й дивніші стосунки. Коли межа між реальністю і танцем майже зникає, сцена уособлює для них справжнє життя, де головні герої переживають спільні ночі, вечірки та кохання.

ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН

   5—24 грудня


«МИСТЕЦТВО ТА РЕМЕСЛО»

Art and Craft, 2014 / США

Режисери: Сем Каллман, Дженніфер Граусман і Марк Бекер.  |  Хронометраж: 1 год 29 хв.

Фільм демонструється за підтримки ARARAT Nairi

Марка Лендіса називають одним з найпродуктивніших артшахраїв в історії США. Протягом 30 років він підробляв роботи іконописців XV століття, Пікассо і навіть Волта Діснея. І хоча на цих копіях він може заробити неймовірні суми, Лендіс працює не заради грошей. Видаючи себе за благодійного донора, виконавця заповіту члена сім’ї, чи за священника-єзуїта, Лендіс віддає сотні робіт до різних установ США. ФБР не бачить в його вчинках криміналу, адже він не продає картин, але Марк обманює знавця Метью Лейнінгера, який в гонитві за викриттям шахрая втрачає роботу в музеї.

ДИВИТИСЬ ОНЛАЙН

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis