Ґрета Ґервіґ екранізує «Хроніки Нарнії» для Netflix

Видання The New Yorker підтвердило участь режисерки «Маленьких жінок» та «Барбі» Ґрети Ґервіґ в адаптації принаймні двох книг «Хронік Нарнії» Клайва С. Льюїса для Netflix. Вона зрежисує та напише сценарій до цих фільмів, але поки невідомо, коли розпочне роботу над екранізаціями

Із семи книг «Хронік Нарнії» раніше екранізували лише перші три: «Лев, Біла Відьма та шафа» (2005), «Принц Каспіан» (2008) та «Подорож Досвітнього мандрівника» (2010). Виробництвом трилогії займалася студія Walt Disney Pictures. Із сумарним бюджетом 560 мільйонів доларів три фільми зібрали понад півтора мільярда доларів. 

Події серії романів відбуваються у часи Другої світової війни. Четверо дітей знаходять потаємні двері у шафі, які ведуть до чарівної країни Нарнії, в якій триває боротьба за владу. Разом з левом Асланом, який вміє говорити, вони борються проти Білої Відьми, щоб Аслан знову став королем. За версією Time, перший роман входить до сотні найкращих книг, які коли-небудь написані англійською.

Ґрета Ґервіґ не прокоментувала вибір наступного проєкту, але після знімань «Барбі» (вийде в Україні 20 липня) розповіла, що ним навряд чи стане ще один фільм про іграшку: «Це має бути щось, що має дивно відгукнутися в мені, наче відчуттями доходить до кісткового мозку. Не знаю, чи є ще якась лялька, від якої так само божеволіють». 

Наразі Ґервіґ розпочала престур по фільму «Барбі». Вона приєдналась до проєкту у 2019 році та написала сценарій разом з чоловіком, режисером Ноєм Баумбахом («Історія шлюбу», «Білий шум»). 

Барбі в фільмі зіграла Марго Роббі, а Кена — Раян Гослінг. Ролі в стрічці також зіграли Емма Макі («Статеве виховання», «Смерть на Нілі»), Сіму Лю («Шан-Чі та легенда десяти кілець»), Майкл Сера («Суперперці», «Скотт Пілігрим проти світу»), Вілл Феррелл («Зведені брати», «Ельф»), Шуті Гатва («Статеве виховання»), Кейт Маккіннон («Шпигун, який мене кинув»), Джон Сіна («Загін самогубців: Місія навиліт»), а також співачка Дуа Ліпа.

Докладніше про кар’єру Ґервіґ читайте у нашому матеріалі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis