За мотивами «Той, хто біжить по лезу» випустять нову гру

Американська студія Annapurna Interactive працює над Blade Runner 2033: Labyrinth, пише Polygon. Гра стане першим проєктом компанії, який вона повністю зробить самостійно. Команду розробників очолить Челсі Геш, яка працювала над Solar Ash, What Remains of Edith Finch, а також створеною для Radiohead інтерактивною грою Kid A Mnesia Exhibition

Polygon припускає, що з огляду на назву дія Blade Runner 2033: Labyrinth відбуватиметься під час Блекауту 2022 року — тоді ядерний вибух знищив корпорацію Тайрелл, що виробляла реплікантів, між подіями оригінального «Той, хто біжить по лезу» Рідлі Скотта та продовження Дені Вільньова «Той, хто біжить по лезу 2049». І за рік після подій аніме «Той, хто біжить по лезу: Чорний лотос».

У описі гри на платформі Steam в синопсисі стоїть питання: «Що робитиме той, хто біжить по лезу, коли закінчаться репліканти, яких треба вполювати?».

У першому трейлері гравців знайомлять з головним персонажем — ним може бути колишній співробітник підрозділу Blade Runner поліції Лос-Анджелеса. Також у трейлері згадується «Проєкт “Піраміда”» — штаб-квартира корпорації Тайрелл.

Наразі Blade Runner 2033: Labyrinth не має дати релізу. Гра вийде на ПК та ігрових консолях. Остання гра за всесвітом «Того, хто біжить по лезу» вийшла 1997 року. Її створила студія Westwood.

У вересні 2009 року стримінг Amazon офіційно замовив серіал «Той, що біжить по лезу 2099», який стане продовженням фільмів «Той, що біжить по лезу» та «Той, що біжить по лезу 2049». Тоді ж команда проєкту на чолі з Рідлі Скоттом, шоуранеркою Сілкою Луїзою («Жінки, що сяють») та сценаристом Майклом Гріном («Той, що біжить по лезу 2049») почала роботу над ним.

Деталі сюжету й досі невідомі. Команда сценаристів обіцяє «запропонувати глядачам провокаційну сюжетну лінію».

Скотт розповідав про плани зняти «Той, що біжить по лезу 2099» у листопаді 2021 року. На той момент режисер вже мав готовий сценарій першого епізоду, а також зазначав, що усього серіал міститиме 10 серій довжиною по годині.

Наразі робота над проєктом призупинена через страйк Гільдії сценаристів США, про який ми писали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis