Колишня дівчина Diddy звинуватила його у зґвалтуванні, сексуальному насильстві та аб’юзі

Співачка Cassie, колишня дівчина репера та продюсера Diddy, подала позов проти нього за зґвалтування, а також насильство та жорстоке поводження, повідомляють The New York Times та The Guardian. За словами дівчини, репер, «використовуючи свою славу та вплив» понад 10 років насильно тримав її в стосунках та знущався фізично та морально 

Про що розповіла Cassie

Cassie, справжнє ім’я якої Кассандра Вентура, та Diddy зустрічались з 2007 до 2018 рік. Співачка стверджує, що протягом стосунків з Шоном Комбсом (справжнє ім’я Diddy. — Прим. DTF Magazine) зіткнулась з «циклом жорстокого поводження, насильства та секс-торгівлі»: репер примушував її до сексу з ним та іншими чоловіками, бив, постійно погрожував застосуванням сили, зґвалтував її та «контролював буквально всі аспекти особистого та професійного життя».

Кассандра розповіла, що ще на початку стосунки з Diddy почались  з примусу. У 19 років Cassie підписала контракт з лейблом Bad Boy Records, яким володіє Комбс. Тоді репер почав «агресивно та наполегливо переслідувати її», а на особистій зустрічі з нагоди 21-річчя дівчини «насильно її поцілував». Cassie пояснила, що не могла ігнорувати його залицяння, щоб «не ставити під загрозу свою кар’єру».

В позові також сказано, що «Комбс швидко провів її у свій світ розкоші» та згодом підсадив на наркотичні речовини, щоб ще більше поглибити контроль за аспектами її життя. Після початку стосунків Шон «возив Кассандру у розкішні відпустки, оплачував їй квартири в Нью-Йорку та Лос-Анджелесі, купував їй дизайнерський одяг і постачав їй наркотики» — дівчина стверджує, що подібними діями Diddy намагався зробити її «задоволеною та поступливою».

Згідно з позовом, вже за деякий час репер повністю взяв під контроль життя Cassie, почав часто бити її руками та ногами і мінімум двічі нібито примушував дівчину носити його зброю в персональній сумочці.

Кассандра заявила, що Diddy постійно був схильним до неконтрольованих приступів люті. В позові вказано, що репер також примушував її «вступати в статеві контакти з працівниками секс-індустрії», а сам фотографував процес чи знімав на відео. Все це супроводжувалось постійним прийманням наркотиків, які, за словами Кассандри, «дозволяли їй забутися під час цих жахливих епізодів». Дівчина уточнила, що вважає себе жертвою секс-торгівлі, бо епізоди з примусовими статевими актами відбувались у декількох містах.

Одна з ситуацій, вказаних у позові: 2015 року Комбс жорстоко побив Вентуру, а його тілоохоронці, «побачивши її два чорних ока, розбиту губу, синці та величезну рану на лобі, почали плакати». Дівчина стверджує, що Diddy регулярно змушував її ховатись у готельних номерах, поки побої та синці не зійдуть, а команда репера та його партнери, хоч і були свідками нападів, «не робили нічого, щоб його зупинити».

Всі спроби Cassie завершити ці стосунки закінчувались тим, що Комбс погрожував їй подальшим насильством та втратою кар’єри, яку він продовжував просувати через лейбл Bad Boys Records. Так 2016 року, після однієї зі сварок пари, президент агенції Bad Boy Management Джеймс Круз заявив співачці, що її новий сингл не вийде, якщо вона не відповість на дзвінки Шона.

В судових документах дівчина також розповіла про випадок, коли 2012 року у неї зав’язався короткий роман з репером Kid Cudi, а Комбс через це «підірвав його машину». Kid Cudi підтвердив інформацію в коментарі The New York Times.

2018 року після вечері, «на якій Вентура сподівалась обговорити завершення їхніх стосунків, Комбс «силоміць вдерся до неї додому та зґвалтував її». Після цього дівчина виїхала з квартири, яку він їй орендував, залишила подарований автомобіль та повністю розірвала з ним зв’язки.

Розповідаючи виданню про судовий позов, Cassie пояснила: після «років мовчання та темряви», вона «нарешті готова розповісти свою історію та виступити на користь інших жінок, які стикаються з насильством і жорстоким поводженням у стосунках та житті».

Як відреагували в оточенні Diddy

Представник Шона Комбса спростував звинувачення, написавши, що «вони були обурливими» та розповсюдились Кейсі публічно після того, як вона «попередньо вимагала від Diddy 30 мільйонів доларів компенсації»

«Тепер пані Вентура подала судовий позов, пронизаний безпідставною та обурливою брехнею, з метою заплямувати репутацію пана Комбса та вимагаючи компенсації», — йдеться у заяві.

Що говорять адвокати Cassie

Адвокат Вентури розповів The New York Times, що представники репера самі «запропонували їй восьмизначну суму, щоб змусити її замовкнути та не подавати цей позов». Співачка відмовилась від пропозиції.

Надавати інші коментарі представники співачки наразі відмовились.

В листопаді проти колишнього директора «Ґреммі» Ніла Портнова подали позов за сексуальне насильство. Одна з музиканток стверджує, що 2018 року продюсер зґвалтував її в готельному номері, а також звинувачує Академію звукозапису в «неналежному розслідуванні справи».

Докладніше про ситуацію ми розповіли в нашому матеріалі.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis