Нове місце: Кінокнигарня у київському кінотеатрі «Жовтень»

9 квітня команда книжкового магазину «Закапелок», що знаходиться на Верхньому Валу, відкрила у кінотеатрі «Жовтень» Кінокнигарню. Вона працює щодня з 11 до 20 години

В коментарі DTF Magazine власниця книгарні «Закапелок» та Кінокнигарні Наталія Паромська розповіла, що в колаборації з командою кінотеатру вони відродили книгарню, яка працювала у приміщенні «Жовтня» до пандемії коронавірусу. 

«Наша команда дуже любить “Жовтень“ і прихильна до його діяльності, отож ми подумали, що цьому культовому місцю не вистачає класної книгарні. Ми звернулись до керівництва кінотеатру і вирішили об‘єднати зусилля».

Простір спеціалізується на літературі про кіно, мистецтво, архітектуру та культуру. В Кінокнигарні також представлені художня література для дорослих та дітей, поезія та науково-популярні видання. За словами команди, формуючи асортимент вони орієнтуються на запити читачів.

Сам простір книгарні невеликий, проте має «секретне місце» — внутрішній двір. Наталія додала, що команда має на нього «великі плани»: надалі в Кінокнигарні планують не лише продавати книги, а й організовувати культурні заходи та колаборації.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Кінокнигарня Жовтень (@cinemabook.store)

Про інші нові книгарні Києва:

На початку березня на вулиці Князів Острозьких 5/2 неподалік станції метро «Арсенальна» відкрилась арткнигарня «Місто». Заснувала її Діана Слонченко, яка до повномасштабного вторгнення працювала старшою бортпровідницею в авіакомпанії «МАУ».

Початково у «Місті» планували продавати виключно українських письменників, сучасних та класиків, а також мистецьку літературу. Але за запитом відвідувачів асортимент поповнили закордонними авторами.

Докладніше про простір ми розповідали в нашому матеріалі.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis