Перший погляд: Новий дроп київського бренду m0d44

Бренд m0d44 представив нову колекцію, що складається з футболок та сорочок з принтами. Всі речі виконали з бавовни з peach-ефектом для пом’якшення тканин

This publication is also available in English

В коментарі DTF Magazine команда бренду розповіла, що принти розробили ще до початку повномасштабної війни в Україні. Їх основною темою стала гіперреальність — термін, що уособлює симуляцію дійсності.

«Гіперреальність є актуальною темою останнього десятиліття, особливо тепер в Україні», — додають в m0d44.

Крім того, команда, як і в представленій в травні колекції, продовжує «досліджувати візуальний шум, що оточує нас». Основу більшості принтів склали оброблені фотографії, скриншоти, вирізки з зображень та скани.

Купити речі з нового дропу можна на сайті m0d44.

В команді уточнили, що нові сорочки з принтами доступні в лімітованій кількості: «Спочатку ми задрукували тканину під бандани, проте, через її цупкість вони не виглядали так як хотілось, тому в підсумку вирішили зробити сорочки».

В травні m0d44 випустив нову весняно-літню колекцію EAST-WEST UNIFORM. Роботу на нею почали ще до початку повномасштабної війни, а реліз планувався у березні, проте завершити її вдалося лише наприкінці весни. Докладніше про речі ми розповіли тут.

m0d44 — київський бренд співзасновника та колишнього арт-директора Syndicate Антона Або. Фокусується на естетиці робочого одягу та переосмислює вплив Східної та Західної цивілізацій на локальну культуру.

Свою дебютну колекцію бренд презентував у листопаді. В інтерв’ю для DTF Magazine Антон розповів про ідею бренду, використання екологічних матеріалів та плани на майбутнє:

Locals: Київський workwear-бренд m0d44 від співзасновника Syndicate Антона Або

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis