«Шукали вчора»: OTOY представив новий кліп

Репер візуалізував «Шукали вчора» — головний трек з травневого альбому «Недовготривалі відносини». Режисером відео виступив сам OTOY

Чорно-білий кліп сам репер називає «історією втечі та боротьби, історією інтроверта, що намагається втекти від суспільства».

«Оточення навʼязує екстравертні поведінки та спокуси. Клікер у руках героя — рахівник помилок, символ життєвих помилок на шляху цієї боротьби. Зреагувавши на останній подразник світу, особистість робить ключову помилку та губить себе в екстравертній спокусі», — пояснив OTOY.

«Недовготривалі відносини» вийшов 25 травня та став першим лонгплеєм в кар’єрі OTOY.

Альбом складається з дев’яти треків, три з яких записані з українськими виконавцями The Curly («Жарптиця»), elarm («Як пахне трава») та Tery («Бика за рога»). За аранжування восьми треків з альбому відповідав музикант The Lazy Jesus.

«Коли почалась найтемніша зима в мому житті, я чітко зрозумів: хочу створити щось, що за настроєм та звучанням буде максимальним протиставленням до подій навколо. Цей альбом символізує світлий, відвертий та чуттєвий прихисток від усього монолітно-депресивного, що може нас оточувати сьогодні», — пояснив репер в коментарі DTF Magazine.

Перша лайв-презентація релізу відбудеться 30 червня на першому сольному концерті OTOY у Києві.

OTOY — проєкт українського хіп-хоп виконавця В’ячеслава Дрофи, який він представив у вересні 2020 року. У треках OTOY читає лише українською та англійською мовами, висловлює власну громадянську та соціальну позицію, а також розповідає про актуальні події в Україні та світі.

У квітні 2022 року OTOY випустив сингл FIND MY COUNTRY та lyric-відео до нього. Роботу він присвятив брату Лисеню Дмитру та бійцям полку «Азов», які перебували на заводі «Азовсталь» у блокадному Маріуполі. У червні В’ячеслав випустив ще одну роботу — трек та кліп DEPRESSIVE.

В липні вийшов міні-альбом OTOY «ОКОЛОФРОНТ». Він складається з чотирьох треків, написаних артистом після початку повномасштабної війни, а докладніше про реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis