Українські дизайнерки увійшли до списку The Vogue Business 100 Innovators

Мері Фуртас (Cultnaked) та Юлію Пеліпас (Bettter) внесли до списку сотні інноваторів фешен-індустрії, який щорічно складає редакція Vogue Business. Вони увійшли в категорію «Підприємці та популяризатори нового покоління» (Next-gen entrepreneurs and agitators), серед якої також дизайнер взуття Салехі Бембері, співзасновники Botter Рашмі Боттер та Лізі Херренберг, а також креативний директор Off-White Ібрагім Камара

«Ці дизайнери, бізнес-лідери та засновники представляють наступну хвилю лідерства, оскільки вони переосмислюють те, як виглядає успіх у галузі, — пояснюють у Vogue Business вибір учасників цієї категорії. — Через їхні компанії, одяг та історії проявляється нове бачення моди». 

Vogue Business зазначає, що Фуртас з початку повномасштабної війни сфокусувалася на виживанні бізнесу, проте їй вдалося збільшити продажі з 700 тисяч до понад двох мільйонів доларів у 2021-2023 роках, і додає, що це є «значним показником для українського бренду».

«Її бізнес продовжує розвиватися попри постійні виклики, і, вона сама як інфлюенсерка, продовжує бути гучним голосом України в модній спільноті, ділячись особистим досвідом і новинами з рідного Львова зі своїми 56 тисячами підписників в інстаграм». 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от MARY FURTAS (@maryfurtas)

У профайлі Юлії Пеліпас Vogue Business розповідає про її платформу Bettter.Community, запущену у березні 2022 року, «щоб зв’язати рідну країну зі світом і підтримати український бізнес».

2022 року Пеліпас отримала нагороду Британської моди в категорії «Лідери змін. Люди» (Leaders of Change, People) за заохочення рівноправності та різноманітності серед працівників. 2023 року дизайнерка також стала фіналісткою LVMH Prize.

The Vogue Business 100 Innovators — це список дизайнерів, засновників брендів та активістів, які «переписують підручники моди та краси зсередини».

Список складається з п’яти категорій: «Технологічні та Web3-новатори» (Tech and Web3 innovators), «Лідери думок сталого розвитку» (Sustainability thought leaders), «Підприємці та популяризатори нового покоління», «Ті, хто змінюють індустрію краси» (Beauty disruptors) та «Чемпіони змін» (Champions for change).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis