Як Supreme став королем хайпу? Розповідаємо у дев’ятому епізоді нашого подкасту

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми продовжуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди. У дев’ятому епізоді розповідаємо американський бренд Supreme

 Епізод вже можна послухати на платформах Apple Podcasts, Spotify та Google Podcasts.


008. Історія Supreme: Як скейтерський бренд став королем хайпу

Supreme пройшов шлях від скейтерського магазину на тихій нью-йоркській вулиці до бренду вартістю в мільярд доларів. Він випускає коллаборації з будинками моди, колекції спричиняють такий ажіотаж, що під час релізів магазини охороняє поліція, а деякі речі розкуповують за секунди. 

У дев’ятому епізоді нашого подкасту розповідаємо, як скейтерський бренд Джеймса Джеббіа став одним з найбільш хайпових у вуличній культурі, увірвався у світ високої моди та переміг у війні з клоном.  

Детальніше про випуск: 
  • За що перший скейтерський магазин Supreme порівнювали з бутиком Chanel?
  • Як фотографія з Кейт Мосс стала причиною конфлікту між Supreme та Calvin Klein? 
  • Як з’явилась ідея продавати речі лімітованими дропами?
  • Через що перша коллаборація Nike та Supreme у 2002 році стала проривом для обох брендів?
  • Чому на релізах новіх колекцій Supreme майже завжди присутня поліція? 
  • Хто такі «італійський Supreme» та як бренд переміг у війні з ними? 


 Звісно ж, представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його автором стала наша постійна ілюстраторка Майа Нгуєн. Завантажуйте кавер вже зараз.

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до 12:00 10 вересня. Правила участі — читайте тут


Також ми визначили нового переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — danchik_o. Правильна відповідь на запитання з восьмого подкасту — Florence and the Machine.

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

У першому випуску ми вже розповіли історію створення технологічного бренду Acronym, а у другому говорили про особистості репера Tyler, The Creator, у третьому познайомили з брендом Comme des Garçons, а в четвертому — з музикантом та актором Дональдом Гловером, п’ятий присвятили дизайнеру Рафу Сімонсу, шостий — Джоні Хіллу, сьомий — бренду Balenciaga, а у восьмому говорили про Біллі Айліш.  

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis