Слухайте бонусний епізод нашого подкасту про сім культових мультсеріалів

Спеціальним одинадцятим епізодом ми завершуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди, який ми запустили разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa. В останньому випуску ми розповідаємо про мультсеріали, які стали феноменом. 

 Епізод вже можна послухати на платформах Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts та SoundCloud.


011. Сім культових мультсеріалів, які увійдуть в історію

Цього разу у нас не один, а одразу сім героїв. Це найпопулярніші мультсеріали, які назавжди змінили ставлення до жанру та стали попкультурним феноменом. 

Розповідаємо про незразкові сім’ї «Сімпсонів», «Гріффінів» та брутальних підлітків з «Південного парку», що підіймають гостросоціальні теми, про депресивного «Коня БоДжека» та космічних «Ріка та Морті», про «Час пригод», що підкорили як дітей, так і дорослих, та «Американського тата!», що розповідає про політичні реалії США. 

Детальніше про випуск: 
  • Як вигадана понад 30 років тому незразкова сімейка Сімпсонів досі показує життя типового робітничого класу й підіймає низку гостросоціальних та особистісних питань?
  • Чому, попри жорстку сатиру й насилля, серіал «Південний Парк» передусім про дітей?
  • Як завдяки DVD-дискам «Гріфінам» удалося повернутися на екрани і як серіал підкорив стримінгову платформу Hulu?
  • Чому кожна серія «Гріффінів» має по дві версії?
  • Який мультсеріал залучив до участі найбільшу кількість іменитих гостей? А який навпаки «розносить» більшість селебриті?
  • В одній із серій якого мульсеріалу слово «лайно» прозвучало 162 рази?


 Звісно ж, представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його автором стала наша постійна ілюстраторка Мая Нгуєн. Завантажуйте вже зараз.

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до (час). Правила участі — читайте тут


Також ми визначили нового переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — @yu.galushchak. Правильна відповідь на запитання з дев’ятого подкасту — Louis Vuitton.

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

У першому випуску ми вже розповіли історію створення технологічного бренду Acronym, а у другому говорили про особистості репера Tyler, The Creator, у третьому познайомили з брендом Comme des Garçons, а в четвертому — з музикантом та актором Дональдом Гловером. П’ятий випуск присвятили дизайнеру Рафу Сімонсу, шостий — Джоні Хіллу, сьомий — бренду Balenciaga, у восьмому говорили про Біллі Айліш, в дев’ятому — про бренд Supreme, а десятий присвятили Френку Оушену

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis