В Берліні відбудеться другий фестиваль українських та німецьких брендів Visionary

В серпні команда харківського бренду Low Blow, українська дизайнерка Арина Остапенко та діджей Денис Поляков організували дводенний благодійний фестиваль Visionary. Тепер вони готують другий івент в Берліні, який пройде 29 та 30 жовтня в мистецькому просторі POP KUDAMM

Visionary позиціонують як «колаборацію української сучасної культури з місцевими представниками творчого ком’юніті Берліну».

В серпневому коментарі DTF Magazine один з ініціаторів проєкту та співзасновник Low Blow Рубен Аганесянц розповідав, що Visionary створений для «репрезентації сучасного українського креативного ком’юніті німецькому» та подальшого творчого обміну. Крім того, за допомогою фестивалю організатори хочуть допомогати українським брендам інтегруватися на европейському ринку та збирати кошти на підтримку українських волонтерських організацій.

Програма другого Visionary

Участь у фестивалі візьмуть понад 30 українських та німецьких брендів.

Серед українських марок речі виставлять KSENIASCHNAIDER, O(FourFour), Low Blow, RCR Khomenko, m0d44, Act.1, Unmere, Pieceofshirttt, No Models, Savvina, Golub.upd, Yamaso, Bessarion, Yonty, а також аксесуари Sasha Zayats, Keep, Zinkasbags, Ochis та Reamorceramics. На фестивалі також продаватимуть мерч харківського дизайнера Нікіти Лаптінова та продакшену seek.studio.

Берлін представлятимуть Lenou Scarf, Larsen.jewelry, Go Kart Cornflakes Club та фотолабораторія Safelight Berlin.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений VISIONARY FESTIVAL (@visionary.festival)

Visionary супроводжуватиметься діджей-сетами від Kurilo, Deeply Dstrbd, Angel X, Hopper Field, E lina та Arien Ko, а також лайвами від музикантів  Moritz, Moé, Friso, Emmae та Jakey. Останні пройдуть 30 жовтня, старт — о 18:00.

Частиною другого Visionary також стануть тату-зона з українськими майстрами, виставка робіт українських фотографів, кіно-зона, фуд-корт з традиційним українським меню, окремі б’юті та фото-зони.

Одночасно з цим, з 24 жовтня по 6 листопада в POP KUDAMM працює поп-ап «української культури». Протягом двох тижнів там можна зробити тату від українських майстрів та придбати мерч українських дизайнерів чи об’єднань, підтримавши тим самим творців.

Перший фестиваль Visionary пройшов 6 та 7 серпня в берлінському культурному центрі Lobe Block. Участь у ньому взяли близько 20 українських та німецьких брендів.

Організатори розповіли, що за вікенд змогли зібрати 3 000 євро на підтримку благодійних ініціатив  Repair Together та Behind Blue Eyes.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis